GIRL'S  TEAMS AND SCHEDULE
TEAMS 1, 2, 3, 4

STILL TAKING REGISTRATIONS,   if you are not on this list, email wgaffey@pa.net

note some number changes

Showcase HOTELS for June 3

June 3rd Shootout Teams at Lancaster Bible College

players should arrive a half hour before their first game to check in and pick up their   jersey

Team 1

306 Colette Mulderiig - Scranton  2020
21 Katie Haefner – Lancaster Catholic 2020
17 Leighton Croft – Morgantown WV 2019
14 Francis Glover- Bay – Pikesville MD 2020
9 Amy Morgan – Nazareth  2019
8 Amy Madison – Nazareth 2019
1 Je’la Thomas – Chesapeake (Balt. MD) 2018300

300 Janna Brown – Albertus Magnus NY 2021
26 Mariah Wilson - Lancaster Mennonite  2021
31 Bryanna Hicks- Lancaster Catholic 2020

Team 2

41 Elayna Whitley - Loudon County VA 2021
20 Zaniah Banks – Lancaster Catholic 2020
16 Sarah Weaver – Punxsutawney 2021
12 Brianna Sorrento – Northern Burlington Co. Regional 2019
7 Imani Ochieng – Coventry Christian 2021
2 Shyne Boggs – Coatesville 2019
304 Isabella Vazquez – George Washington 2019
27 Mariah Moore – Freire Charter 2019
28 Kierstyn  Clahar – Parkway Center City Middle College  2019

 

 LIVE STREAMING LINK FOR SUNDAY

SUNDAY'S SCHEDULE

8:35-        2-3 girls          

9:11-        5-6 boys         

9:47-        1-4  girls            

10:23-      6-9 boys            

10:59-       1-2 girls         

11:35-       7-8 boys            

12:11-       3-4 girls             

12:47-       8-9 boys            

1:23-          1-3 girls          

1:59-      .   5-7 boys           

2:35-          8-6 boys           

3:11-          4-2 girls           

3:47………5-8  boys          
4:23………
9-7  boys          

players can leave after their last game, they get to keep their jersey

Team 3

23 Brenya Reid – Delmarva Christian 2022
13 Ayanna Cannon  - Lancaster Catholic 2019
11 Cassandra Schusko  – Lancaster Catholic 2020
6 Darlenny Liranzo – School of Excellence NY 2019
3 Jordan Karmonick – Mahanoy Area  2020
302 Abbie Miller – Cumberland Valley 2021
24 Na’Khari Seymore – Surrattsville MD

30 Olivia LeClaire - Owen J. Roberts  2020

32  Molly Watkins - Littlestown  2020

 

Team 4

22 Cassie Peris – Lancaster Cartholic 2020
18 Timaya Lewis-Eutsey – Lansdale Catholic 2021
15 Gabriela Hallman – Coventry Christian 2019
10 Brokklyn Rupert – Altoona 2021
5 Deliah Smith – FDR NY 2020
4 Meghan Molosky – Tussey Mountain 2021
301 Sophie Brumbaugh – Tussey Mountain 2020
25 Cameron Metcalf – Boyertown 2020
29 Azori Edwards- Friere Charter Philadelphia

 


#2  Shayne Boggs, Coatesville 2019



Future events: 
August 12 at Spooky Nook Sports, Manheim PA  AUGUST APPLICATION
             Nov 4 at Spooky Nook Sports, Manheim PA  Nov application